Kalendář akcí

<červenec 2018>
poútstčtsone
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Muži A - Zápasy

1. kolo
6.8.2017 17:00 Hrabišín Jestřebí 2:1 (0:1)
6.8.2017 17:00 Rapotín"B" FC Dubicko B 5:1 (1:1)
6.8.2017 17:00 Ruda nad Moravou Líbivá 1:0 (1:0)
6.8.2017 17:00 Petrov/Sobotín Sokol Brníčko 0:1 (0:1)
6.8.2017 17:00 Oskava Libina "B" 3:2 p (0:2)
6.8.2017 17:00 Juventus Mohelnice Moravičany 4:3 p (2:1)
6.8.2017 17:00 Hanušovice Bratrušov 2:1 (1:0)
6.8.2017 17:00 Loučná nad Desnou Lesnice"B" 2:0 (1:0)
2. kolo
12.8.2017 17:00 Lesnice"B" Hrabišín 2:4 (2:2)
12.8.2017 17:00 Hanušovice Petrov/Sobotín 3:2 p (1:0)
12.8.2017 17:00 Bratrušov Moravičany 1:3 (0:1)
12.8.2017 17:00 Sokol Brníčko Loučná nad Desnou 1:0 (0:0)
12.8.2017 17:00 Líbivá Rapotín"B" 0:3 (0:2)
12.8.2017 17:00 Libina "B" Juventus Mohelnice 1:3 (1:2)
12.8.2017 17:00 FC Dubicko B Oskava 2:4 (1:2)
12.8.2017 17:00 Jestřebí Ruda nad Moravou 2:3 (1:2)
3. kolo
19.8.2017 16:30 Petrov/Sobotín Bratrušov 2:3 (0:0)
19.8.2017 16:30 Oskava Líbivá 5:0 (2:0)
19.8.2017 16:30 Rapotín"B" Jestřebí 2:0 (1:0)
19.8.2017 16:30 Loučná nad Desnou Hanušovice 2:4 (1:1)
19.8.2017 16:30 Moravičany Libina "B" 2:0 (1:0)
19.8.2017 16:30 Hrabišín Sokol Brníčko 1:0 (0:0)
19.8.2017 16:30 Juventus Mohelnice FC Dubicko B 7:2 (2:2)
19.8.2017 16:30 Ruda nad Moravou Lesnice"B" 3:0 (3:0)
4. kolo
26.8.2017 16:30 Hanušovice Hrabišín 3:0 (0:0)
26.8.2017 16:30 Sokol Brníčko Ruda nad Moravou 2:1 (1:0)
26.8.2017 16:30 Bratrušov Libina "B" 7:0 (7:0)
26.8.2017 16:30 Líbivá Juventus Mohelnice 1:2 (1:0)
26.8.2017 16:30 Lesnice"B" Rapotín"B" 1:2 (1:1)
26.8.2017 16:30 Petrov/Sobotín Loučná nad Desnou 3:2 (0:0)
26.8.2017 16:30 Jestřebí Oskava 4:5 p (1:2)
26.8.2017 16:30 FC Dubicko B Moravičany 1:4 (1:1)
5. kolo
2.9.2017 16:00 Juventus Mohelnice Jestřebí 2:1 p (0:0)
2.9.2017 16:00 Oskava Lesnice"B" 1:0 p (0:0)
2.9.2017 16:00 Ruda nad Moravou Hanušovice 1:2 (0:0)
2.9.2017 16:00 Rapotín"B" Sokol Brníčko 1:4 (1:2)
2.9.2017 16:00 Loučná nad Desnou Bratrušov 0:1 (0:0)
2.9.2017 16:00 Moravičany Líbivá 4:2 (3:0)
2.9.2017 16:00 Libina "B" FC Dubicko B 3:4 p (2:1)
2.9.2017 16:00 Hrabišín Petrov/Sobotín 0:3 (0:1)
6. kolo
9.9.2017 16:00 Hanušovice Rapotín"B" 0:1 p (0:0)
9.9.2017 16:00 Bratrušov FC Dubicko B 4:5 (1:2)
9.9.2017 16:00 Sokol Brníčko Oskava 4:0 (2:0)
9.9.2017 16:00 Lesnice"B" Juventus Mohelnice 1:3 (0:2)
9.9.2017 16:00 Loučná nad Desnou Hrabišín 2:1 p (1:1)
9.9.2017 16:00 Líbivá Libina "B" 1:2 (0:0)
9.9.2017 16:00 Petrov/Sobotín Ruda nad Moravou 0:2 (0:0)
9.9.2017 16:00 Jestřebí Moravičany 6:3 (4:0)
7. kolo
16.9.2017 15:30 Oskava Hanušovice 2:3 p (1:2)
16.9.2017 15:30 Juventus Mohelnice Sokol Brníčko 0:1 p (0:0)
16.9.2017 15:30 Ruda nad Moravou Loučná nad Desnou 3:1 (1:0)
16.9.2017 15:30 Rapotín"B" Petrov/Sobotín 4:2 (2:1)
16.9.2017 15:30 Hrabišín Bratrušov 2:3 p (1:2)
16.9.2017 15:30 FC Dubicko B Líbivá 2:0 (1:0)
16.9.2017 15:30 Moravičany Lesnice"B" 4:5 p (0:3)
16.9.2017 15:30 Libina "B" Jestřebí 8:1 (2:0)
8. kolo
23.9.2017 15:00 Lesnice"B" Libina "B" 0:2 (0:1)
23.9.2017 15:00 Loučná nad Desnou Rapotín"B" 3:4 (1:2)
23.9.2017 15:00 Sokol Brníčko Moravičany 1:4 (0:2)
23.9.2017 15:00 Bratrušov Líbivá 6:3 (2:1)
23.9.2017 15:00 Hanušovice Juventus Mohelnice 2:0 (1:0)
23.9.2017 15:00 Petrov/Sobotín Oskava 6:0 (1:0)
23.9.2017 15:00 Jestřebí FC Dubicko B 6:5 (6:5)
24.9.2017 15:00 Hrabišín Ruda nad Moravou 2:3 p (1:1)
9. kolo
30.9.2017 15:00 Juventus Mohelnice Petrov/Sobotín 5:3 (2:2)
30.9.2017 15:00 Oskava Loučná nad Desnou 1:0 p (0:0)
30.9.2017 15:00 Ruda nad Moravou Bratrušov 0:3 (0:2)
30.9.2017 15:00 Líbivá Jestřebí 0:1 p (0:0)
30.9.2017 15:00 Moravičany Hanušovice 3:2 p (0:1)
30.9.2017 15:00 FC Dubicko B Lesnice"B" 0:2 (0:2)
30.9.2017 15:00 Libina "B" Sokol Brníčko 2:3 p (1:1)
1.10.2017 15:00 Rapotín"B" Hrabišín 1:3 (0:1)
10. kolo
7.10.2017 15:00 Ruda nad Moravou Rapotín"B" 2:0 (2:0)
7.10.2017 15:00 Petrov/Sobotín Moravičany 3:0 (3:0)
7.10.2017 15:00 Bratrušov Jestřebí 3:2 (1:1)
7.10.2017 15:00 Sokol Brníčko FC Dubicko B 4:3 p (1:1)
7.10.2017 15:00 Hanušovice Libina "B" 2:1 (2:0)
7.10.2017 15:00 Lesnice"B" Líbivá 3:0 (:)
7.10.2017 15:00 Loučná nad Desnou Juventus Mohelnice 3:0 (2:0)
8.10.2017 15:00 Hrabišín Oskava 1:0 p (0:0)
11. kolo
14.10.2017 15:00 Líbivá Sokol Brníčko 1:3 (1:2)
14.10.2017 15:00 Oskava Ruda nad Moravou 3:1 (2:0)
14.10.2017 15:00 Juventus Mohelnice Hrabišín 1:2 (0:1)
14.10.2017 15:00 Rapotín"B" Bratrušov 3:1 (1:0)
14.10.2017 15:00 Moravičany Loučná nad Desnou 4:1 (2:1)
14.10.2017 15:00 Libina "B" Petrov/Sobotín 6:5 (5:1)
14.10.2017 15:00 Jestřebí Lesnice"B" 6:4 (3:2)
14.10.2017 15:00 FC Dubicko B Hanušovice 2:0 (1:0)
12. kolo
21.10.2017 14:30 Sokol Brníčko Jestřebí 3:0 (2:0)
21.10.2017 14:30 Bratrušov Lesnice"B" 6:2 (5:0)
21.10.2017 14:30 Hanušovice Líbivá 5:1 (3:1)
21.10.2017 14:30 Loučná nad Desnou Libina "B" 3:2 p (1:0)
21.10.2017 14:30 Petrov/Sobotín FC Dubicko B 4:0 (3:0)
21.10.2017 14:30 Rapotín"B" Oskava 2:1 (2:1)
21.10.2017 14:30 Ruda nad Moravou Juventus Mohelnice 3:2 p (1:1)
22.10.2017 14:30 Hrabišín Moravičany 3:2 (2:2)
13. kolo
29.10.2017 14:30 Lesnice"B" Sokol Brníčko 1:0 p (0:0)
29.10.2017 14:30 Líbivá Petrov/Sobotín 2:1 (2:0)
29.10.2017 14:30 Oskava Bratrušov 0:1 (0:1)
29.10.2017 14:30 Juventus Mohelnice Rapotín"B" 3:2 (2:0)
29.10.2017 14:30 Moravičany Ruda nad Moravou 0:5 (0:2)
29.10.2017 14:30 Libina "B" Hrabišín 5:3 (3:0)
29.10.2017 14:30 Jestřebí Hanušovice 1:2 (0:1)
29.10.2017 14:30 FC Dubicko B Loučná nad Desnou 2:4 (0:3)
14. kolo
4.11.2017 14:00 Bratrušov Sokol Brníčko 3:7 (1:3)
4.11.2017 14:00 Hanušovice Lesnice"B" 1:2 (0:2)
4.11.2017 14:00 Loučná nad Desnou Líbivá 2:1 (1:0)
4.11.2017 14:00 Oskava Juventus Mohelnice 0:4 (0:1)
4.11.2017 14:00 Petrov/Sobotín Jestřebí 2:0 (1:0)
4.11.2017 14:00 Ruda nad Moravou Libina "B" 3:0 (2:0)
4.11.2017 14:00 Rapotín"B" Moravičany 6:0 (3:0)
5.11.2017 14:00 Hrabišín FC Dubicko B 2:3 (2:1)
15. kolo
28.10.2017 15:30 Libina "B" Rapotín"B" 1:2 (0:1)
28.10.2017 15:30 Moravičany Oskava 2:1 (2:0)
28.10.2017 15:30 Jestřebí Loučná nad Desnou 5:2 (1:1)
28.10.2017 15:30 FC Dubicko B Ruda nad Moravou 0:5 (0:3)
28.10.2017 15:30 Sokol Brníčko Hanušovice 1:2 (1:1)
28.10.2017 15:30 Lesnice"B" Petrov/Sobotín 2:1 p (1:0)
28.10.2017 15:30 Líbivá Hrabišín 1:3 (1:1)
28.10.2017 15:30 Juventus Mohelnice Bratrušov 0:1 (0:1)
16. kolo
11.11.2017 13:30 Lesnice"B" Loučná nad Desnou : (:)
11.11.2017 13:30 Líbivá Ruda nad Moravou : (:)
11.11.2017 13:30 Bratrušov Hanušovice : (:)
11.11.2017 13:30 Sokol Brníčko Petrov/Sobotín 0:2 (0:2)
11.11.2017 13:30 FC Dubicko B Rapotín"B" : (:)
11.11.2017 13:30 Libina "B" Oskava : (:)
12.11.2017 13:30 Jestřebí Hrabišín 2:1 (0:1)
12.11.2017 13:30 Moravičany Juventus Mohelnice : (:)
17. kolo
31.3.2018 15:30 Ruda nad Moravou Jestřebí 2:1 (1:1)
31.3.2018 15:30 Rapotín"B" Líbivá 4:2 (1:1)
31.3.2018 15:30 Petrov/Sobotín Hanušovice 7:0 (4:0)
31.3.2018 15:30 Oskava FC Dubicko B 1:0 p (0:0)
31.3.2018 15:30 Juventus Mohelnice Libina "B" 4:0 (3:0)
31.3.2018 15:30 Loučná nad Desnou Sokol Brníčko 2:0 (1:0)
1.4.2018 15:30 Hrabišín Lesnice"B" 2:0 (1:0)
1.4.2018 15:30 Moravičany Bratrušov 3:4 (1:3)
18. kolo
7.4.2018 15:30 Jestřebí Rapotín"B" 5:4 (2:4)
7.4.2018 15:30 Hanušovice Loučná nad Desnou 1:5 (1:4)
7.4.2018 15:30 Sokol Brníčko Hrabišín 0:1 (0:1)
7.4.2018 15:30 Bratrušov Petrov/Sobotín : (:)
7.4.2018 15:30 Líbivá Oskava 2:3 p (0:1)
7.4.2018 15:30 Lesnice"B" Ruda nad Moravou 0:4 (0:3)
8.4.2018 15:30 Libina "B" Moravičany 4:3 p (0:3)
8.4.2018 15:30 FC Dubicko B Juventus Mohelnice 1:2 (0:2)
19. kolo
14.4.2018 15:30 Loučná nad Desnou Petrov/Sobotín 2:1 (1:1)
14.4.2018 15:30 Ruda nad Moravou Sokol Brníčko 8:1 (4:1)
14.4.2018 15:30 Juventus Mohelnice Líbivá 0:1 (0:1)
14.4.2018 15:30 Oskava Jestřebí 1:6 (1:3)
14.4.2018 15:30 Rapotín"B" Lesnice"B" : (:)
15.4.2018 15:30 Hrabišín Hanušovice 3:1 (2:0)
15.4.2018 15:30 Libina "B" Bratrušov 6:3 (3:2)
15.4.2018 15:30 Moravičany FC Dubicko B 3:1 (2:0)
20. kolo
21.4.2018 16:00 Petrov/Sobotín Hrabišín 2:3 p (1:1)
21.4.2018 16:00 Hanušovice Ruda nad Moravou 1:2 (0:1)
21.4.2018 16:00 Bratrušov Loučná nad Desnou 2:1 p (1:0)
21.4.2018 16:00 Sokol Brníčko Rapotín"B" 2:1 (0:1)
21.4.2018 16:00 Líbivá Moravičany 0:2 (0:1)
21.4.2018 16:00 Lesnice"B" Oskava 2:1 (0:0)
22.4.2018 16:00 Jestřebí Juventus Mohelnice 1:4 (0:2)
22.4.2018 16:00 FC Dubicko B Libina "B" 4:0 (2:0)
21. kolo
28.4.2018 16:00 Juventus Mohelnice Lesnice"B" 2:0 (2:0)
28.4.2018 16:00 Rapotín"B" Hanušovice 1:2 p (0:0)
28.4.2018 16:00 Oskava Sokol Brníčko 1:0 (0:0)
28.4.2018 16:00 Ruda nad Moravou Petrov/Sobotín 4:2 (2:2)
28.4.2018 16:00 Moravičany Jestřebí 2:0 (1:0)
28.4.2018 16:00 FC Dubicko B Bratrušov 1:2 p (0:0)
29.4.2018 16:00 Hrabišín Loučná nad Desnou 3:0 (2:0)
29.4.2018 16:00 Libina "B" Líbivá 2:1 (1:0)
22. kolo
5.5.2018 16:30 Sokol Brníčko Juventus Mohelnice 1:2 (1:1)
5.5.2018 16:30 Bratrušov Hrabišín 2:1 p (0:0)
5.5.2018 16:30 Hanušovice Oskava 2:1 (0:0)
5.5.2018 16:30 Líbivá FC Dubicko B 1:3 (1:1)
5.5.2018 16:30 Loučná nad Desnou Ruda nad Moravou 4:1 (1:0)
5.5.2018 16:30 Petrov/Sobotín Rapotín"B" 3:4 p (1:1)
5.5.2018 16:30 Jestřebí Libina "B" 6:3 (4:1)
5.5.2018 16:30 Lesnice"B" Moravičany 1:2 (0:1)
23. kolo
12.5.2018 16:30 Juventus Mohelnice Hanušovice 1:3 (0:1)
12.5.2018 16:30 Oskava Petrov/Sobotín 1:6 (0:1)
12.5.2018 16:30 Ruda nad Moravou Hrabišín 2:1 p (1:1)
12.5.2018 16:30 Rapotín"B" Loučná nad Desnou 0:4 (0:2)
13.5.2018 16:30 Libina "B" Lesnice"B" 3:1 (1:0)
13.5.2018 16:30 FC Dubicko B Jestřebí 0:2 (0:0)
13.5.2018 16:30 Moravičany Sokol Brníčko 3:2 (0:2)
13.5.2018 16:30 Líbivá Bratrušov 1:7 (1:4)
24. kolo
19.5.2018 17:00 Hanušovice Moravičany : (:)
19.5.2018 17:00 Sokol Brníčko Libina "B" : (:)
19.5.2018 17:00 Loučná nad Desnou Oskava : (:)
19.5.2018 17:00 Lesnice"B" FC Dubicko B : (:)
19.5.2018 17:00 Petrov/Sobotín Juventus Mohelnice : (:)
19.5.2018 17:00 Jestřebí Líbivá : (:)
20.5.2018 17:00 Bratrušov Ruda nad Moravou : (:)
20.5.2018 17:00 Hrabišín Rapotín"B" : (:)
25. kolo
26.5.2018 17:30 Juventus Mohelnice Loučná nad Desnou : (:)
26.5.2018 17:30 Oskava Hrabišín : (:)
26.5.2018 17:30 Rapotín"B" Ruda nad Moravou : (:)
26.5.2018 17:30 Líbivá Lesnice"B" : (:)
26.5.2018 17:30 Jestřebí Bratrušov : (:)
26.5.2018 17:30 Libina "B" Hanušovice : (:)
26.5.2018 17:30 FC Dubicko B Sokol Brníčko : (:)
26.5.2018 17:30 Moravičany Petrov/Sobotín : (:)
26. kolo
2.6.2018 17:00 Petrov/Sobotín Libina "B" : (:)
2.6.2018 17:00 Ruda nad Moravou Oskava : (:)
2.6.2018 17:00 Sokol Brníčko Líbivá : (:)
2.6.2018 17:00 Bratrušov Rapotín"B" : (:)
2.6.2018 17:00 Hanušovice FC Dubicko B : (:)
2.6.2018 17:00 Loučná nad Desnou Moravičany : (:)
2.6.2018 17:00 Lesnice"B" Jestřebí : (:)
3.6.2018 17:00 Hrabišín Juventus Mohelnice : (:)
27. kolo
9.6.2018 17:00 Juventus Mohelnice Ruda nad Moravou : (:)
9.6.2018 17:00 Oskava Rapotín"B" : (:)
9.6.2018 17:00 Líbivá Hanušovice : (:)
9.6.2018 17:00 Jestřebí Sokol Brníčko : (:)
10.6.2018 17:00 Moravičany Hrabišín : (:)
10.6.2018 17:00 FC Dubicko B Petrov/Sobotín : (:)
10.6.2018 17:00 Lesnice"B" Bratrušov : (:)
10.6.2018 17:00 Libina "B" Loučná nad Desnou : (:)
28. kolo
16.6.2018 17:00 Loučná nad Desnou FC Dubicko B : (:)
16.6.2018 17:00 Bratrušov Oskava : (:)
16.6.2018 17:00 Sokol Brníčko Lesnice"B" : (:)
16.6.2018 17:00 Hanušovice Jestřebí : (:)
16.6.2018 17:00 Petrov/Sobotín Líbivá : (:)
16.6.2018 17:00 Rapotín"B" Juventus Mohelnice : (:)
16.6.2018 17:00 Ruda nad Moravou Moravičany : (:)
17.6.2018 17:00 Hrabišín Libina "B" : (:)
29. kolo
1.5.2018 16:00 Jestřebí Petrov/Sobotín 4:0 (3:0)
1.5.2018 16:00 Moravičany Rapotín"B" 1:2 p (0:1)
1.5.2018 16:00 Juventus Mohelnice Oskava 1:0 (0:0)
1.5.2018 16:00 Libina "B" Ruda nad Moravou 1:5 (0:3)
1.5.2018 16:00 Lesnice"B" Hanušovice 0:1 (0:0)
1.5.2018 16:00 Líbivá Loučná nad Desnou 2:4 (0:1)
1.5.2018 16:00 FC Dubicko B Hrabišín 0:0 p (0:0)
1.5.2018 16:00 Sokol Brníčko Bratrušov 1:0 (1:0)
30. kolo
8.5.2018 16:00 Hanušovice Sokol Brníčko 3:0 (0:0)
8.5.2018 16:00 Oskava Moravičany 1:3 (1:2)
8.5.2018 16:00 Petrov/Sobotín Lesnice"B" 2:0 (1:0)
8.5.2018 16:00 Bratrušov Juventus Mohelnice 2:1 (2:1)
8.5.2018 16:00 Ruda nad Moravou FC Dubicko B 2:0 (1:0)
8.5.2018 16:00 Loučná nad Desnou Jestřebí 5:4 (3:2)
8.5.2018 16:00 Hrabišín Líbivá 7:0 (4:0)
8.5.2018 16:00 Rapotín"B" Libina "B" 5:3 (1:1)